KoçDigital Veri ve Yapay Zekâ Çözümleri

Kurumlar çok miktarda veri toplayabilirken asıl zorluk bu verilerden aksiyona dönüştürülebilir içgörüler elde etmek ve verileri stratejik bir varlığa dönüştürmektir. KoçDigital olarak veri yönetimi ve yapay zekâ dönüşümlerinde müşterilerimize en son teknolojilerden tam anlamıyla yararlanma ve çağın bir adım önünde olma gücü veriyoruz.

Önde gelen konu uzmanlarımız ve sektör liderlerimiz ile uçtan uca çözümler, alan uzmanlığı ve stratejiden uygulamaya geniş ölçekte kapsamlı danışmanlık sunarak dijital dönüşümünüzü hızlandırıyoruz.

Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşunuzu sürdürülebilir başarıya yönlendirmek için tasarlanmış çok çeşitli veri ve yapay zekâ çözümlerini kapsar.

Çözüm ve Servislerimiz:

Veri Stratejisi:

Kurum vizyonlarıyla uyumlu veri stratejilerinin oluşturulabilmesi için kurumların veri varlıklarının tam potansiyelinden yararlanmalarına yardımcı oluyoruz. Veri toplama ve depolamadan yönetişim ve uyumluluğa kadar, verilerin bir yük değil, bir varlık haline gelmesini sağlıyoruz.

İleri Analitik ve Yapay Zekâ Yetkinliği:

Rekabette önde kalırken süreçleri otomatikleştirmek, tahmine dayalı içgörüler elde etmek ve müşteri deneyimlerini iyileştirmek için inovasyonu destekleyen çözümler oluşturarak yapay zekanın gücünden yararlanıyoruz.

Veri & Analitik Yetkinlikler Olgunluk Analizi

DETAYLI İNCELE DETAYLI İNCELE

Doğal Dil İşleme:

Doğal Dil İşlemenin (NLP) yeteneklerinden yararlanarak, müşteri desteğini otomatikleştirmekten yapılandırılmamış metin verilerinden değerli içgörüler çıkarmaya kadar, kuruluşların dil verilerinin tüm potansiyelini ortaya çıkarıyor, verimliliğin artırması ve kullanıcı deneyimlerinin geliştirilmesine katkıda bulunuyoruz.

Dil İşleme ile İnsan Kaynakları Süreçleri Analitiği

DETAYLI İNCELE DETAYLI İNCELE

Continuous AI:

Yapay zekâ projelerinin %80'i, değişen koşullar nedeniyle geçerliliğini yitiriyor. (Veri kayması ve kavram kayması) Uzman kadromuz ve KoçDigital Continuous AI Studio ürünümüz ile sürekli model takibi, açıklanabilirlik ve yeni model geliştirme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Brain:

Çeşitli sektörlerdeki 250’den fazla projemizden süzülen saha deneyimlerimize dayanarak hazırladığımız yapay zeka ve veri analitiği deneyim danışmanlığı üyelik programımız Brain - Breathing AI Network ile müşterilerimizin analitik gelişim yolculuklarına eşlik ediyoruz.

KoçDigital Akademi:

Yapay zekâ ve veri alanlarında dünya standartlarında, kapsamlı eğitim programları ile kurumların dijital dönüşüm yetkinlerini geliştiriyoruz.

Üretken Yapay Zekâ:

Üretken Zekâ Etkinleştirme Programı ile uzmanlarımız müşterilerimize kullanım senaryolarını netleştirmeleri, yol haritalarını oluşturmaları ve uzun vadeli değer yaratacak alt yapıları kurmaları için destek veriyor. Çözümlerimizin yarattığı değerin sürekli hale gelmesi; değişen süreçlerinize, ihtiyaçlarınıza uyum sağlaması için de LLM-OpS ve Continious AI hizmeti sunuyoruz.

Üretken Yapay Zekâ

DETAYLI İNCELE DETAYLI İNCELE

Sizi arayabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

KoçDigital'in kurumlara değer yaratan çözümleri ile tanışın!

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler.

×