Sağlık

Tüm dünyada dijitalleşmenin hızla dönüştürdüğü sektörlerin başında Sağlık geliyor.

Sağlık hizmetlerinde çığır açan gelişmeler yaşanırken, bu gelişmelerin tetikleyici gücü olan teknolojik inovasyonlar hız kesmeden yeni tedavi ve olanaklar sunmaya devam ediyor.

Genetikte ezber bozan gelişmeler, teletıp, giyilebilir teknolojiler, artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik uygulamaları, görüntüleme teknolojilerindeki devrimsel adımlar, biyoteknolojik ve biyobenzer ilaçların Ar-Ge laboratuvarlarından gerçek dünyaya hızlanan yolculuğunda Covid 19, sağlık sektörü için tüm bu gelişmelerin hayata geçmesinde katalizör görevi görerek şimdiye dek görülmemiş dijital dönüşümü başlattı.

Pandemi sonrası yeni normalde sağlık ekosistemi oyuncuları yapay zeka teknolojileri ve makine öğrenmesi senaryoları, enerji verimliliği, vardiya optimizasyonu, sosyal mesafe çözümleri, kişiselleştirilmiş sağlık konularına odaklanıyor.

KoçDigital sektörün ihtiyaçlarına özel geliştirdiği çözümler ve hizmetler ile bu dönüşümü sağlık sektörünün oyuncuları ile buluşturuyor.

KoçDigital İleri Yapay Zeka&Makine Öğrenimi Tabanlı Karar Destek Çözümleri, doktorların artan yoğunluğu ve ağırlaşan çalışma şartlarından dolayı desteğe ihtiyaçlarından doğdu. Bilgisayarlı tomografi üzerinden sunulan karar destek çözümü ile, işaret ve paternler, machine learning (makine öğrenimi) teknolojisi ile geliştirilen uygulamaya öğretiliyor, bu sayede hastalıkların yüksek doğrulukla tespit edilmesi mümkün hale geliyor. Böylece ağır yük altındaki doktorların teşhis koyma süreçlerine zaman, performans ve tanı koyma doğruluğu anlamında katkı veriyor, hayati kararların daha hızlı verilmesi mümkün oluyor.

KoçDigital Veri Altyapısı Çözümleri, hasta verilerinin, sürdürülebilir ve izlenebilir merkezi bir sistem tarafından yönetilmesi, veri kalitesi, eşleştirme, tekilleştirme süreçleri sonrası, kurum açısından önemli olan bu verilerin tekil ve doğru bir versiyonunun oluşturulmasını sağlıyor. Bu sayede hasta bilgilerinin eksiksiz hale getirilerek doğabilecek risklerin engellenmesinden, hastaya doğru tedavilerin doğru zamanda ve doğru kanallar üzerinden sunulmasını sağlanması, hasta deneyimini iyileştirmesine kadar bir çok alanda gelişim fırsatı sunuyor.

Sizi arayabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

KoçDigital'in kurumlara değer yaratan çözümleri ile tanışın!

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler.

×