Kariyer

Kültürümüz

Buradayız çünkü KoçDigital ’in sağladığı üstün teknoloji hizmetleriyle hepimizin yaşamına en az bir noktasından mutlaka dokunarak yakaladığı başarısının sırrı öncelikle biz çalışanlarının yaşamlarına kattığı değerde saklıdır. İnsan kaynaklarına dair uygulamalar da bu değeri yaşatmak üzerine tasarlanır. Müşterisini koşulsuz önceliği yapan, sonuca ulaşmak için denemekten hiç vazgeçmeyen, takdir eden, gelişimin sonsuz olduğuna inanan, topluma artı değer katan herkes için kendisini gerçekleştirebileceği, yaratıcı, geliştirici, öğretici ve renkli alanların bir arada olduğu yaşam alanları sunar.

Yaşamımıza Renk Katanlar

Eğlencesi çok aktivitelerden spora, sosyal sorumluluk projelerinden anlık sürprizlere kadar yaşamın tüm renkleri burada!
Koç Ailem
Koç Holding çatısı altında tüm Koç Holding çalışanlarına sunulan, Koçluların hayatlarının her alanında kendilerini özel hissetmelerini hedefleyen, Koçlulara özel ayrıcalık platformudur.

Yola Yeni Çıkanlar İçin Level-Up

İş ve bilişim dünyasını keşfetmek için yola çıkmaya hazır olan gençler Level Up’ta buluşuyor.

KoçDigital’de staj yapma veya yarı zamanlı çalışma programı olan KoçDigital Level Up ile üniversitelerin 3. ya da 4. sınıf öğrencilerine kapılarını açıyor. İş dünyası ve bilişim sektöründe keşif, deneyim ve gelişim dolu bir yolculuğa çıkarıyor. Level Up’a katılanlar hem geleceğine yatırım yapıyor hem de iş ve bilişim dünyasına güçlü bir başlangıç yapıyor.Yolculuklarının ilk adımında, öğrenciler haftanın beş günü staj yaparak ya da haftanın üç günü yarı zamanlı çalışarak aramıza katılıyor.

Sonraki adımlarda ise kendini geliştiren, yeteneklerini keşfeden ve kariyer yolunu inşa etmeye başlayan gençler, açık pozisyonlar doğrultusunda, stajyer ise yarı zamanlı çalışmaya; yarı zamanlı çalışan ise tam zamanlı çalışmaya başlıyor. Bu sayede kariyer yolcuklarını en doğru yerden başlatıyor.

KoçDigital Level Up Programı için başvuruları için bizi takip etmek yetiyor.

Sizi arayabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

KoçDigital'in kurumlara değer yaratan çözümleri ile tanışın!

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler.

×