KoçDigital Yapay Zekâ ve Nesnelerin İnterneti Teknolojilerinde Türkiye’nin Lideri

Oluşturma Tarihi : 24.11.2023

Bilişim sektörünün lider yayını olan BTHaber tarafından yapılan ‘Bilişim 500 – İLK BEŞYÜZ BİLİŞİM ŞİRKETİ Araştırması’na ilişkin veriler, sektörün en önemli ve tek aynası olarak algılanmakta. Araştırmada Türk bilişim sektörünün en büyük 500 şirketi genel ve faaliyet gösterdikleri alt kategoriler itibarıyla sıralanıyor.

9 Ağustos 2023 tarihinde Fişekhane’de düzenlenen ödül töreninde 2022 sonuçları açıklandı.

KoçDigital olarak yapay zekâ kategorisinde son üç yıldır üst üste aldığımız birincilik ile liderliğimize devam ediyoruz. Yapay Zekâ kategorisinde liderliğimizi sürdürürken, bu sene Nesnelerin İnterneti kategorisinde de lider olarak yerimizi aldık.

Veri analitiği, yapay zekâ ve endüstriyel nesnelerin interneti alanlarında kendi fikri haklarımız ile geliştirdiğimiz ürünlerimiz ile müşterilerimize maliyet, kalite, çeviklik ve gelir yönetimi süreçlerinde rekabet avantajı sağlıyoruz. Veri, Yapay Zekâ ve Endüstri 4.0 dönüşümünüzü hızlandırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5.yılımızda yapay zekâ alanında üst üste üç yıl liderliği getiren ve endüstri 4.0 dönüşümünde lider konumuna ulaştıran başarıda emeği olan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, birlikte daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyoruz.

İlgili Konular

KoçDigital Yapay Zekâ ve Nesnelerin İnterneti Teknolojilerinde Türkiye’nin Lideri

Oluşturma Tarihi : 24.11.2023

Sizi arayabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

KoçDigital'in kurumlara değer yaratan çözümleri ile tanışın!

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler.

×