Nesnelerin İnterneti (IoT) Ürünleri

KoçDigital’in sunduğu Nesnelerin İnterneti platformu Platform360 ile müşterilerine yeni nesil ürünler sunuyor.

Platform360

KoçDigital Platform360, varlıkları, iş değeri yaratacak şekilde izleyen, yöneten ve toplanan verileri büyük veri ortamlarında analiz eden kurumsal nesnelerin internet platformudur.

DETAYLI İNCELE

Uzaktan Varlık Yönetimi

Sahadaki varlıkların durum ve performansını sürekli izlemek için konumlandırılacak sistem, oluşacak arıza ve alarmları anlık tespit ederek güvenilir bir altyapı oluşturur.
DETAYLI İNCELE

Üretim Yönetimi Sistemi

Nesnelerin interneti teknolojileri üretim süreçlerini bağlı hale getirerek, birbirinden bağımsız çalışan otomasyon sistemlerini, bütün değer zincirini gösteren dijital ikizlere dönüştürüyor.
DETAYLI İNCELE

Üretim Bilgi Sistemi

Üretim alanının bağlı ve izlenebilir hale getirilmesi üretimin daha verimli, daha kaliteli ve daha güvenli hale dönüşmesinin altyapısını sağlıyor.
DETAYLI İNCELE

Montaj Yönetim Sistemi

Montaj süreçlerinde çalışanların doğru yönlendirilmesi ve ortaya çıkan hataların gerçek zamanlı olarak tespiti hızlı düzeltici tedbirlerin alınmasını sağlar.
DETAYLI İNCELE

Platform360 Enerji İzleme

Sektör liderleri enerji konusunda bütünsel bir yaklaşım ile ilerliyor. Enerji verisinin tek başına kattığı değer, operasyonel veriler ile birleştirildiğinde katlanarak artıyor.
DETAYLI İNCELE

Dijital Madencilik

KoçDigital dijital madencilik paketiyle madenlerin dijitalleşmesini sağlamaktadır.
DETAYLI İNCELE

Üretim Analitiği

Üretim Analitiği ile üretim kalitesi artarken, maliyet azalır.
DETAYLI İNCELE

Öngörüsel/Kestirimci Bakım

Öngörüsel ve Kestirimci Bakım ile üretim hattından alınan verileri ile operasyonel sistemlerdeki plansız duruş ve arızalar tahmin edilerek üretim maliyetlerinin yönetilmesini sağlar.
DETAYLI İNCELE

Talep Tahmi̇nileme

Makroekonomik dinamikler ve öngörülmeyen nadir olaylar günümüz dünyasında piyasa dinamiklerini önemli ölçüde etkilemektedir. Örneğin, 2020 yılında Covid-19 Pandemisinin etkisini göz önünde tutmaksızın neredeyse hiçbir sektörde iyi bir satış tahmini yapılması olanağı bulunmamaktadır.
DETAYLI İNCELE

Platform360 Bulut

KoçDigital “Türkiye’nin Nesnelerin İnterneti Platformu”
Platform360’ı tüm Türkiye’nin kullanımına sunuyor!

DETAYLI İNCELE

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

KoçDigital'in kurumlara değer yaratan çözümleri ile tanışın!

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler.

KoçDigital yeni web sitemizi beğendiniz mi?

* Bizi 1 (en az) ile 10 (en çok) arasında değerlendirebilirsiniz.