Hakkımızda

KoçDigital

Dijitalleşme, günümüzde tüm işletmeleri benzersiz bir hızla dönüştürüyor ve bir yandan önemli fırsatlar sunarken, diğer yandan bir takım zorlukları beraberinde getiriyor.

KoçSistem ve Boston Consulting Group (BCG) olarak güçlerimizi birleştirerek müşterilerimizin dijital ve analitik konulardaki en karmaşık problemlerini çözmelerinde destek sağlıyoruz. İleri analitik ve Nesnelerin İnterneti çözümlerimizi kullanarak müşterilerimiz için somut ve uzun süreli faydalar yaratıyoruz.

İleri analitik ve Nesnelerin İnterneti alanında, dünya standartlarına uygun kapsamlı bir eğitim programı sunan KoçDigital Akademi ile müşterilerimizin kurumlarını yetkinleştiriyoruz

Prensiplerimiz

Kurumunuzu yetkinleştiriyoruz
Ekiplerinizin dijital ve analitik konularındaki en karmaşık problemlerle başa çıkabilecekleri becerileri kazanmalarında yardımcı oluyoruz.
 
Sürdürülebilir faydalar yaratıyoruz
Sizin için oluşturduğumuz projelerimiz ile işletmeniz için uzun süreli faydalar sağlıyoruz.
Yenilikçi fikirlerle öncülük ediyoruz
İleri analitik ve IoT çözümlerimizin gücünü kullanarak dijital yolculuğunuz için yenilikçi fikirler üretiyoruz.
 

KoçSistem

Koç Grubu şirketlerinden, Türkiye’nin köklü ve lider bilgi teknolojileri şirketi KoçSistem, 75 yılı aşkın bir süredir teknolojiyi iş dünyasının hizmetine sunmaktadır. Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle şirketlere rekabet avantajı ve verimlilik kazandıran KoçSistem; vizyonu, iş yapış şekli ve paydaşlarına kattığı değer ile sektörde liderliğini sürdürmektedir.

Şirketlerin dijital dönüşümünde başrolü oynayan KoçSistem; Nesnelerin İnterneti, Büyük Veri ve Analitik, Güvenlik, Kurumsal Bulut, Kurumsal Mobilite, İş Çözümleri, ve Dijital İşgücü RPA gibi alanlarda pek çok ürün ve hizmet sunmaktadır.

KoçSistem bankacılık, perakende, enerji, dayanıklı tüketim, otomotiv, kamu, sigorta ve daha birçok sektörde faaliyet gösteren müşterilerine sunduğu stratejik sektörel bakış açısı ve hizmetleriyle, müşterilerinin tedarik zincirinden müşteri deneyimine kadar tüm değer zincirini dijitalleştirmektedir.

Boston Consulting Group

The Boston Consulting Group (BCG) küresel bir danışmanlık şirketi ve yönetim stratejileri konusunda dünyanın önde gelen fikir liderlerinden biridir. BCG, dünyanın bütün sektör ve bölgelerindeki lider şirketler ile onların en yüksek katma değer yaratacakları fırsatları tanımlamak, en kritik sorularına cevap vermek ve şirketleri stratejik olarak en etkin şekilde konumlandırmak için bir çeşit fikir ortağı olarak çalışmaktadır.

BCG derin bilgi birikimini, müşterilerinin ve onların pazarlarının gerçeklerine göre değerlendirerek ve müşterilerinin her seviyesindeki yöneticileri ile yakın bir işbirliği içinde çalışarak projelerine yansıtmaktadır. BCG bu şekilde hem kalıcı rekabet avantajı elde etmekte, hem de müşterileri için uzun vadeli değer oluşumunu sağlayabilmektedir.

1963 yılında Boston’da kurulan BCG, bugün 50 ülkedeki 90 ofisi ile dünyanın önde gelen kuruluşlarına hizmet vermektedir. BCG 2010 yılı başında İstanbul ofisini açarak, yurtdışından operasyonlarını yürüttüğü Türkiye’ye daha yakından odaklanmıştır. BCG uzmanları, akademisyenler ve üst düzey yöneticilerce hazırlanan raporlara, www.bcg.com adresinden ulaşılabilir. Sitede aynı zamanda BCG’nin düşünce liderliği hakkında farklı sektörlere yönelik kapsamlı arşivi, videoları, podcastleri ve söyleşileri yer almaktadır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

KoçDigital'in kurumlara değer yaratan çözümleri ile tanışın!

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler.