Çözümler

Network Optimizasyonu

KoçDigital network optimizasyon çözümü; tedarik zinciri alt yapısındaki verimsizlikleri hızlı bir şekilde uçtan uca belirleyerek istediğiniz ağ yapısını oluşturacak potansiyel çözümleri sizin belirlediğiniz kısıtlar dahilinde sunar.
DETAYLI İNCELE

Envanter Yönetim ve Optimizasyonu

KoçDigital olarak, ileri analitik tabanlı envanter optimizasyonu yaklaşımız ile maksimum ürün bulunurluğu ve servis seviyesini, doğru ürün çeşitliliği ve minimum envanter yatırımı ile sağlamayı amaçlıyoruz.
DETAYLI İNCELE

Veri & Analitik Yetkinlikler Olgunluk Analizi (DACAMA)

KoçDigital Veri & Analitik Yetkinlikler Olgunluk Analizi (Dacama), müşterilerimizin veri ve analitik alanında yetkinliklerini analiz ederek, stratejik vizyon ve yol haritası sunmayı hedefliyor.
DETAYLI İNCELE

Akıllı Şehir

Dijitalleşen dünyada vatandaşların hizmet beklentileri de değişmektedir. Sundukları hizmetleri yenilikçi bir şekilde dijitalle dönüştüren şehirler, bu dönüşümde öne çıkacaktır.
DETAYLI İNCELE

Dijital Madencilik

Günümüzde dijital dönüşüm madencilik süreçlerinde de bir kabuk değiştirmeye yol açmaktadır.
DETAYLI İNCELE

Müşteri Kayıp Tahminleme ve Çapraz Satış

Son yıllarda veri madenciliği & veri analizinin yanı sıra büyük verinin de kullanılarak analitik modellerin kurulması, müşteri kayıplarının önceden tahmin edilebilmesini sağlamaktadır.
DETAYLI İNCELE

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Yönetimi

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Yönetimi sistemini daha güvenilir ve ulaşılabilir olabilmesi açısından bulut tabanlı bir altyapı üzerinde çalışmaktadır
DETAYLI İNCELE

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

KoçDigital'in kurumlara değer yaratan çözümleri ile tanışın!

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler.

KoçDigital yeni web sitemizi beğendiniz mi?

* Bizi 1 (en az) ile 10 (en çok) arasında değerlendirebilirsiniz.